Google+

BIURO RACHUNKOWE, KSIĘGOWOŚĆ NA ŚLĄSKU

 

Nowa lokalizacja oddziału na Śląsku

Zapraszamy do oddziału biura rachunkowego na Śląsku. Prowadzimy obsługę księgową w miastach: Świętochłowice, Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Zabrze, Katowice, Gliwice, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów.

Biuro rachunkowe, księgowość Świętochłowice, Chorzów, ŚląskBytom, ul. Bernardyńska 1    zobacz na mapie

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Lokalizacja biura rachunkowego Bytom prowadzącego obsługę księgową i kadrową klientów ze Śląska.

 CENNIK

 

Książka Przychodów i Rozchodów w biurze rachunkowym PITCOM od 89 złRyczałt w biurze rachunkowym PITCOM od 49 złKsięgi handlowe (pełna księgowość) od 599 zł

 

 

Szukasz biura rachunkowego NA ŚLĄSKU?

Poznaj nas - PITCOM to więcej niż księgowość.

Każdy przedsiębiorca wie jak ważne jest prawidłowe prowadzenie księgowości. W naszym biurze rachunkowym możesz liczyć także na doradztwo i wspaniałą atmosferę. Trudno o lepszego partnera w zakresie księgowości na Śląsku.

Mieścimy się w centrum aglomeracji śląskiej. Lokalizacja w Bytomiu stwarza dogodne warunki obsługi firm działających na terenie Chorzowa, Rudy Śląskiej czy Świętochłowic. Obsługujemy także sąsiednie miasta: Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Siemianowice Śląskie, Czeladź, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowę Górniczą, Mysłowice, Jaworzno, Tychy, Mikołów. Zapraszamy także firmy z Katowic ze względu na dogodny dojazd do naszego biura rachunkowego.

Dokumenty księgowe można dostarczyć osobiście do biura rachunkowego lub przesłać je e-mailem. Możliwy jest również odbiór dokumentów z siedziby firmy zlokalizowanej na terenie aglomeracji śląskiej.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o inne usługi biura rachunkowego PITCOM, wykraczające poza tematy księgowe. Wybierając księgowość w PITCOM masz pewność, że Twoja firma znalazła się w dobrych rękach, a wykwalifikowana kadra będzie służyła pomocą.

Jeśli chcesz pozyskać fundusze z UE, zastanawiałeś się nad zdobywaniem klientów przez Internet, chciałbyś ubezpieczyć siebie, swoją firmę i pracowników lub potrzebujesz porady prawnej zapraszamy do PITCOM na Śląsku. Nie zwlekaj, dzwoń już dziś!

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Napisz do nas
Oddziały biura rachunkowego: Warszawa Mokotów, Centrum, Śródmieście, Praga Południe, Sulejówek, Łomianki, Ostrołęka, Ciechanów. Śląsk, Świętochłowice, Chorzów, Księgowość

 

Księgowość

Oddziały

 

- Ryczałt
- Karta podatkowa

- Książka Przychodów i Rozchodów

- Pełna księgowość

- Księgowość spółek z o.o.

 

Warszawa

- Centrum (Śródmieście)

- Mokotów

- Wola

- Praga Południe

- Targówek (Bródno)

- Rembertów

- Białołęka

- Wesoła (Stara Miłosna)

 

Sulejówek
Skierniewice

Łomianki

Ciechanów

Ostrołęka

Śląsk
- Bytom

- Świętochłowice

 

Bytom, Chorzów, Łomża, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Płońsk, Przasnysz, Pułtusk, Ruda Śląska

Biuro rachunkowe PITCOM prowadzi Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), Księgi Handlowe (pełna księgowość), rejestry VAT, kadry i płace.

PITCOM to więcej niż księgowość - naszym klientom zapewniamy szereg dodatkowych usług.

 

Copyright 2015 PITCOM Biuro Rachunkowe. Właścicielem marki Pitcom jest firma Agapa. Wykonanie: AGAPA & ATLANTIS-ART

Zadzwoń

693 791 754