Google+

BIURO RACHUNKOWE MOKOTÓW, KSIĘGOWOŚĆ NA MOKOTOWIE

 

Oddział Warszawa Mokotów

 

Biuro rachunkowe, księgowość ŁomiankiWarszawa, ul. Grażyny 15 pok. 205    zobacz na mapie

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Sąsiednie oddziały: Centrum (Śródmieście), Praga Południe. Więcej oddziałów w Warszawie.

 CENNIK

 

Książka Przychodów i Rozchodów w biurze rachunkowym PITCOM od 89 złRyczałt w biurze rachunkowym PITCOM od 49 złKsięgi handlowe (pełna księgowość) od 599 zł

 

Oddział biura rachunkowego na Mokotowie znajduje się w budynku biurowym na ul. Grażyny 15 pok. 205. Biuro mieści się na 2. piętrze, dostępna jest winda. Parking znajduje się bezpośrednio przed budynkiem na granicy strefy płatnego parkowania. To jedno z niewielu miejsc na Starym Mokotowie gdzie łatwo znaleźć miejsce do zaparkowania.

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać metrem do stacji Racławicka. Dalej Al. Niepodległości, a następnie ul. Dąbrowskiego lub Różaną. Jednak wygodniej będzie dojechać do naszego biura księgowego tramwajem lub autobusem i wysiąść na ul. Puławskiej na przystanku Dworkowa lub Morskie Oko.

Nie trzeba jednak osobiście dostarczać dokumentów księgowych. Równie dobrze można je przesłać e-mailem lub wysłać przesyłką kurierską.

Biuro rachunkowe mieści się na terenie Starego Mokotowa. Sąsiednie obszary to Wyględów, Wierzbno i Sielce. Według innego podziału jest to Mokotów Górny.

Główne ulice znajdujące się w pobliżu biura księgowego: Puławska, Al. Niepodległości, Wołoska, Dąbrowskiego, Madalińskiego, Waryńskiego, Goworka, Spacerowa, Marszałkowska, Polna, Belwederska, Sobieskiego, Batorego, Rakowiecka, Narbutta, Madalińskiego, Dąbrowskiego, Wiktorska, Racławicka, Kazimierzowska.

Okoliczne uliczki Mokotowa w sąsiedztwie biura rachunkowego: Grażyny, Różana, Dąbrowskiego, Odolańska, Olesińska, Madalińskiego, Sandomierska, Wiśniowa, Bałuckiego.


PITCOM to więcej niż księgowość. Skontaktuj się z oddziałem na Mokotowie i zapytaj o inne usługi biura rachunkowego.

Nie zwlekaj, dzwoń już dziś!

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Napisz do nas
Oddziały biura rachunkowego: Warszawa Mokotów, Centrum, Śródmieście, Praga Południe, Sulejówek, Łomianki, Ostrołęka, Ciechanów. Śląsk, Świętochłowice, Chorzów, Księgowość

 

Księgowość

Oddziały

 

- Ryczałt
- Karta podatkowa

- Książka Przychodów i Rozchodów

- Pełna księgowość

Warszawa

- Centrum (Śródmieście)

- Mokotów

- Praga Południe

- Targówek (Bródno)

- Rembertów

- Białołęka

- Wesoła (Stara Miłosna)

 

Sulejówek

Łomianki

Ciechanów

Ostrołęka

Śląsk
- Bytom

- Świętochłowice

 

Bytom, Chorzów, Łomża, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Płońsk, Przasnysz, Pułtusk, Ruda Śląska

Biuro rachunkowe PITCOM prowadzi Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), Księgi Handlowe (pełna księgowość), rejestry VAT, kadry i płace.

PITCOM to więcej niż księgowość - naszym klientom zapewniamy szereg dodatkowych usług.

 

Copyright 2015 PITCOM Biuro Rachunkowe. Właścicielem marki Pitcom jest firma Agapa. Wykonanie: AGAPA & ATLANTIS-ART

Zadzwoń

693 791 754