Google+

BIURO RACHUNKOWE PRAGA POŁUDNIE, KSIĘGOWOŚĆ NA PRADZE POŁUDNIE

 

Oddział Warszawa Praga Południe

 

Biuro rachunkowe, księgowość ŁomiankiWarszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 53 pok. 405    zobacz na mapie

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Sąsiednie oddziały: Centrum (Śródmieście), Mokotów, Rembertów. Więcej oddziałów w Warszawie.

 CENNIK

 

Książka Przychodów i Rozchodów w biurze rachunkowym PITCOM od 89 złRyczałt w biurze rachunkowym PITCOM od 49 złKsięgi handlowe (pełna księgowość) od 599 zł

 

Południowo-praski oddział biura rachunkowego mieści się w centrum dzielnicy Pradze Południe i jednym z kilku znajdujących się w prawobrzeżnej Warszawie. Mieści się w budynku biurowym w Alei Stanów Zjednoczonych 51 pok. 206 na 2. piętrze, dostępna jest winda. Parkowanie na ul. Międzyborskiej, Spalinowej lub Turbinowej.

Osoby korzystające z komunikacji miejskiej mogą dojechać do naszego biura księgowego wieloma autobusami kursującymi Trasą Łazienkowską i wysiąść na al. Stanów Zjednoczonych przy Ostrobramskiej lub Grenadierów. Zaś najbliższy przystanek jednokierunkowy tuż obok biura rachunkowego znajduje się na ul. Spalinowej (linia 158).

Nie trzeba jednak osobiście dostarczać dokumentów księgowych. Równie dobrze można je przesłać e-mailem lub wysłać przesyłką kurierską.

Biuro rachunkowe Praga Południe mieści się na Grochowie. Sąsiednie rejony dzielnicy to Gocław, Saska Kępa, Kamionek, Olszynka Grochowska i Gocławek oraz osiedle Przyczółek Grochowski.

Główne ulice Pragi Południe znajdujące się w pobliżu biura księgowego: Al. Stanów Zjednoczonych, Ostrobramska, Grochowska, Waszyngtona. Niedaleko do dużego węzła komunikacyjnego Rondo Wiatraczna.

Okoliczne uliczki Grochowa w sąsiedztwie biura rachunkowego: Międzyborska, Grenadierów, Kinowa, Majdańska, Igańska, Kobielska.


Jeśli szukasz księgowości na Pradze Południe skontaktuj się z oddziałem na Grochowie i zapytaj o obsługę w biurze rachunkowym PITCOM.

Nie zwlekaj, dzwoń już dziś!

tel: 693 791 754

e-mail: biuro@pitcom.pl

Napisz do nas
Oddziały biura rachunkowego: Warszawa Mokotów, Centrum, Śródmieście, Praga Południe, Sulejówek, Łomianki, Ostrołęka, Ciechanów. Śląsk, Świętochłowice, Chorzów, Księgowość

 

Księgowość

Oddziały

 

- Ryczałt
- Karta podatkowa

- Książka Przychodów i Rozchodów

- Pełna księgowość

- Księgowość spółek z o.o.

 

Warszawa

- Centrum (Śródmieście)

- Mokotów

- Wola

- Praga Południe

- Targówek (Bródno)

- Rembertów

- Białołęka

- Wesoła (Stara Miłosna)

 

Sulejówek
Skierniewice

Łomianki

Ciechanów

Ostrołęka

Śląsk
- Bytom

- Świętochłowice

 

Bytom, Chorzów, Łomża, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Płońsk, Przasnysz, Pułtusk, Ruda Śląska

Biuro rachunkowe PITCOM prowadzi Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), Księgi Handlowe (pełna księgowość), rejestry VAT, kadry i płace.

PITCOM to więcej niż księgowość - naszym klientom zapewniamy szereg dodatkowych usług.

 

Copyright 2015 PITCOM Biuro Rachunkowe. Właścicielem marki Pitcom jest firma Agapa. Wykonanie: AGAPA & ATLANTIS-ART

Zadzwoń

693 791 754