Google+

PITCOM partnerem Biegu Wedla

 

Kolejny raz mieliśmy przyjemność wnieść wkład w zorganizowanie Biegu Wedla. Była to już XI edycja imprezy cieszącej się z roku na rok coraz większą popularnością. Wydarzenie odbyło się 30 stycznia 2016 r. w Parku Skaryszewskim na warszawskiej Pradze Południe.

Impreza składała się z kilku konkurencji adresowanych do różnych grup. Były więc biegi dla dzieci na dystansach 250 m i 1,8 km oraz dla dorosłych na trasach 5,4 oraz 9 km. Miłośnicy biegów z mapą mieli do wyboru 3 trasy biegu na orientację. Po raz pierwszy w Polsce został zorganizowany bieg O-run (Orienteering Run) będący połączeniem biegu przełajowego i łatwej nawigacji z mapą. Były też trasy dla zwolenników marszów: nordic walking oraz marsze na orientację.

Na mecie każdy otrzymywał pamiątkowy medal i zestaw słodkości od Wedla. Była także gorąca czekolada, kawa, herbata i ciepłe posiłki. Na zakończenie imprezy odbyło się losowanie wielu nagród, wśród których znalazły się także przekazane przez PITCOM. Jednak największą popularnością cieszyły się okolicznościowe torciki ręcznej roboty przygotowane specjalnie na tę okazję przez Wedla będącego partnerem tytularnym.

Organizatorem Biegu Wedla jest oddział PTTK Warszawa Praga. My tam byliśmy, gorącą czekoladę piliśmy. Zachęcamy do uczestnictwa podczas kolejnej edycji w 2017 roku.

Strona imprezy: biegwedla.pl

Napisz do nas
Oddziały biura rachunkowego: Warszawa Mokotów, Centrum, Śródmieście, Praga Południe, Sulejówek, Łomianki, Ostrołęka, Ciechanów. Śląsk, Świętochłowice, Chorzów, Księgowość

 

Księgowość

Oddziały

 

- Ryczałt
- Karta podatkowa

- Książka Przychodów i Rozchodów

- Pełna księgowość

- Księgowość spółek z o.o.

 

Warszawa

- Centrum (Śródmieście)

- Mokotów

- Wola

- Praga Południe

- Targówek (Bródno)

- Rembertów

- Białołęka

- Wesoła (Stara Miłosna)

 

Sulejówek
Skierniewice

Łomianki

Ciechanów

Ostrołęka

Śląsk
- Bytom

- Świętochłowice

 

Bytom, Chorzów, Łomża, Maków Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mława, Płońsk, Przasnysz, Pułtusk, Ruda Śląska

Biuro rachunkowe PITCOM prowadzi Księgi Przychodów i Rozchodów (KPiR), Księgi Handlowe (pełna księgowość), rejestry VAT, kadry i płace.

PITCOM to więcej niż księgowość - naszym klientom zapewniamy szereg dodatkowych usług.

 

Copyright 2015 PITCOM Biuro Rachunkowe. Właścicielem marki Pitcom jest firma Agapa. Wykonanie: AGAPA & ATLANTIS-ART

Zadzwoń

693 791 754